Віялові та аварійні відключення світла вже стали звичними для українців. Та навіть після масових ракетних атак і темряви наш народ вміє знаходити позитив.

Вас може зацікавити Андрій Данилко продав легендарне авто Фредді Мерк'юрі на аукціоні: неймовірна сума

Що роблять українці, коли вимикають світло

Ведучі Оля Цибульська та Юрій Горбунов зняли жартівливий ролик, в якому розповіли, що роблять українці, коли вимикають світло. Цибульська запитала в колеги, чи не чубляться українці, поки в їхніх оселях немає світла. На що телеведучий відповів: "Навпаки любляться".

"Любляться чи чубляться? Хто як?", – запитала Цибульська в підписників.

Шанувальникам виконавиці сподобалося таке відео. Вони пожартували, що під час відключень світла українці готують помсту окупантам і "роблять бандерівців".

  • "Робимо бандерівців".
  • "Любимось на зло ворогові, щоб через 9 місяців нас стало ще більше. Тримаємося. Перемогти ворога – наша головна мета".

Як зірки реагують на відключення світла

  • Ольга Сумська повернулась із благодійного заходу в Іспанії у рідний Київ та не впізнала його. Через віялові відключення світла та режим економії столиця вже не перший день занурена у темряву.
  • Леся Нікітюк показала, як економить електроенергію з користю для себе. Телеведуча вирішила не витрачати дарма час, коли немає світла, і зробила б'юті-процедури. Нікітюк опублікувала інстаграм-сторіс, де зображена з тканинною маскою на обличчі.
  • Тарас Цимбалюк також відреагував на віялові відключення світла в областях України. Зірка впевнений, що краще пережити зиму без світла, аніж з ненависними росіянами.