Відомий на Рівненщині актор Георгій Морозюк підхопив коронавірус і через важкий перебіг хвороби опинився в реанімації. Його стан був вкрай складний, але близькі та колеги вірили, що йому вдасть здолати недугу. На жаль, 19 листопада народний артист України помер.

Читайте також Ірина Федишин повідомила про втрату в родині

Про велику втрату оголосили на сайті Рівненського академічного музично-драматичного театру, в якому Георгій Морозюк пропрацював більше як 20 років.

Любі глядачі, нам бракує слів. 19 листопада 2021 року о 16:45 наш Георгій Іванович Морозюк, народний артист України, відійшов на Небеса,
– йдеться у скорботному повідомленні.

"Він той, чия сама лиш мовчазна поява на сцені одразу викликає овації. Це той актор, який ніколи не цурається ролі жебрака і волоцюги, хоча воістину є королем сцени, і не лише рівненської. Легенда і геній", – писав у фейсбуці директор театру Володимир Петрів.

Помер актор Георгій Морозюк / Фото з сайту Рівненського музично-драматичного театру

Що відомо про Георгія Морозюка

  • У 60-х артист закінчив театральну студію при Київському академічному українському драматичному театрі імені Івана Франка.
  • 30 років Георгій Морозюк працював у Львівському облмуздрамтеатрі, а останні 24 роки віддав Рівненському театру.
  • 2002 року він став переможцем конкурсу "Перлина сезону" в номінації "Краща чоловіча роль" (за роль Миколи Задорожного в "Украденому щасті").
  • Морозюк знявся в більш ніж 30 фільмах кіностудії імені Довженка – "Вінчання зі смертю", "Високий перевал", "Голод 33", "Нам дзвони не грали" та інші.