Російські терористи знову змушують українців ховатися в укриття. Ще один ранок понеділка розпочався з масового ракетного обстрілу.

До слова Росія тероризує Україну: емоційні реакції зіркового бомонду на масову ракетну атаку

Як Даша Квіткова з сином ховалася у ванній

Під час повітряних тривог важливо перебувати у максимально безпечному, на скільки це можливо, місці. Блогерка Даша Квіткова та її коханий Нікіта Добринін живуть у приватному будинку. В них немає спеціально облаштованого укриття, тому зіркова матуся зробила його у ванній.

Даша принесла у ванну велику подушку, книжки, іграшки та планшет з мультиками для сина.

Як пояснити такому маленькому зайчику, що ми не можемо вийти з ванни й маємо трохи посидіти тут?
– написала Квіткова в сторіс.


Домашнє укриття Даші Квіткової / Скриншот інстаграм-сторіс блогерки


Домашнє укриття Даші Квіткової / Скриншот інстаграм-сторіс блогерки

Мільйони українських дітей змушені сидіти в укриттях, оскільки російські терористи нещадно обстрілюють мирні міста. Та ми потерпимо, це не зможе зламати нас. Вже понад 8 місяців живемо в стані війни, але ніколи не здамося.

Нагадаємо, днями Даша Квіткова дала рідкісне інтерв'ю. Блогерка розповіла про подорожі, життя під час війни та багато іншого. Серед найцікавішого:

  • У грудні минулого року Квіткова зробила ринопластику у відомого пластичного хірурга Едгара Камінського. Вона заплатила величезну суму, однак бажаного результату так і не отримала.
  • На зйомках "Холостяка-9", де Даша перемогла, з допомогою монтажу з неї хотіли зробити лицемірну дівчину. Частково це вдалося, адже після виходу проєкту в ефір багато глядачів писали Даші про лицемірність.