Лідер "Океану Ельзи" зізнався, що з початку війни опозиційні російські медіа просять дати їм інтерв'ю, однак той не розумів, що їм розповісти. Та тепер він підібрав вдалі слова.

Дивіться також Святослав Вакарчук зі сльозами на очах показав розтрощену "Мрію" у Гостомелі: емоційне відео

Святослав Вакарчук емоційно звернувся до опозиціонерів

Я скажу наступне: ви всі – частина російського народу. І це ви виростили й вигодували цих покидьків, виродків, тварюк, які сьогодні руйнують наші будинки, вбивають людей похилого віку, жінок і дітей, ґвалтують, мародерять,
– сказав співак.

"Це ви привели до влади всіх тих, хто віддає накази цілитися і руйнувати наші пологові будинки, будинки для літніх людей, вокзали, на яких знаходяться тисячі людей, які намагаються втекти від вашого "руського міра". Це ви мовчали тоді, коли треба було говорити й діяти. Коли Путін, чиє друге ім'я антихрист, прийшов до влади, ви мовчали", – додав він.

Святослав Вакарчук підкреслив, що усі мовчали, а то й зловтішались, коли Росія вторглася в Грузію, окупувала Крим, а згодом розв'язала війну на Донбасі.

Нам не потрібні співчуття телефоном чи у фейсбуці, нам потрібні дії. І те, що ви закордоном у затишних готелях чи будинках роздумуєте про загадковість російської душі й те, що буде потім, як ваше життя зламане, можете розказувати комусь іншому. Життя зламане не у вас, життя зламане в тих, хто лежить сьогодні в Бучі, Бородянці, мертві з зав'язаними очима,
– наголосив він.

"Життя зламане в тих, хто намагався поїхати з вокзалу в Краматорську, а сьогодні був вбитий російськими "градами", ракетами. Життя зламане у мільйонів українських біженців, яким нема за що жити і яким нема де жити. Життя зламане в тих, кого насправді ви так багато років заспокоювали й називали своїми братами. Ми ніколи не будемо розділяти тих, хто вбивав, віддавав накази й тих, хто мовчав і нічого не робив", – зауважив Святослав Вакарчук.

Музикант таки подякував тим, хто справді висловлював свою позицію, виходити на вулиці, хоч додав, що цих людей небагато. Він додав, що ми ніколи не забудемо й не пробачимо усім решта.

Емоційне відео Святослава Вакарчука: