Як повідомляє видання Daily Telegraph, посилаючись на королівських інсайдерів, весільна церемонія Беатріс може не відбутися у травні цьогоріч. Причиною для перенесення торжества стає коронавірус, який розгорівся в Італії. Саме з цієї країни до Великої Британії повинна прилетіти родина нареченого бізнесмена Едоардо Мапеллі Моцці.

Читайте також Після весілля принцеса Беартіс отримає новий титул: який подарунок готує батько нареченого

Італійський уряд прийняв рішення закрити державу на карантин та обмежити пересування країною. Так, незважаючи на те, що сам Едоардо виріс і народився в Англії, він має подвійне громадянство, адже його рідня проживає у місті Бергамо, що на північ від Мілана. Наразі авіакомпанії екстренно скасовують рейси з Італії, аби вберегти громадян країн Європи від зараження коронавірусом.

Варто наголосити, що за загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу. Так, влада попереджає, що вимушений карантин може тривати місяцями, адже смертність лише зростає з дня у день – зафіксували 631 летальний випадок.

Коронавірус додав проблем. Незважаючи на те, що немає жодних припущень, чи залишиться Італія в ізоляції до кінця травня, очевидно, що ситуація, може внести корективи у списки гостей весілля,
– зазначають інсайдери.

Нагадаємо, що принцеса Беатріс отримала пропозицію від мільярдера Едоардо Мапеллі Моцці у вересні 2019 року в Італії. Відомо, що весілля останньої незаміжньої внучки королеви Єлизавети ІІ фінансуватиметься з власного бюджету наречених. Як раніше зазначали інсайдери, глядачі не зможуть побачити весільну церемонію в телеефірі, свято буде цілком приватним, без доступу громадськості та преси. Також наречені відмовилася від весільних подарунків та попросили гостей свята допомогти роботі двох благодійних фондів Big Change та Cricket Brings Hope, які заснувала онука королеви Єлизавети ІІ.