Першими про королівське весілля, до якого від сьогодні готуватиметься королівський двір Великобританії, повідомили на інстаграм-сторінці Єлизавети II та принца Філіпа 26 вересня.

Читайте також: Принцеса Беатріс заручилась: що відомо про внучку Єлизавети ІІ

Герцог і герцогиня Йоркські раді оголосити про заручини принцеси Беатріс з містером Едоардо Мапеллі Моцці. Її Королівська Високість і пан Мапеллі Моцці побралися в Італії на початку цього місяця. Весілля відбудеться в 2020 році. Ця фотографія була зроблена принцесою Євгенією в Італії,
– йдеться в офіційній заяві.

У дописі також наведене звернення самих наречених, які неймовірно щасливі з майбутньої події: "Ми дуже раді, що можемо поділитися новинами про нашу недавню зустріч. Ми обидва дуже раді, що разом починаємо цю життєву пригоду, і не можемо дочекатися весілля".


Принцеса Беатріс одружується з Едоардо Мапеллі Моцці / Фото: принцеси Євгенії

Емоціями радості також поділилась і принцеса Євгенія на своїй сторінці в інстаграмі. Вона зізналась, що неймовірно рада за свою рідну сестру і її майбутнього чоловіка Едо. Принцеса Йоркська переконана, що після стількох років взаємин вони неодмінно повинні бути разом.


Принцеса Беатріс одружується! / Фото: принцеси Євгенії


Принцеса Беатріс одружується! / Фото: принцеси Євгенії

Що відомо про стосунки принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі?

Після церемонії одруження принцеси Євгенії та її нареченого – підприємця Джека Бруксбенка, яка відбулась у жовтні минулого року, громадськість не могла дочекатись, коли ж під вінець піде старша дочка Ендрю й Сари – Беатріс? Її навіть почали називати останньою незаміжньою принцесою. Але всі сумніви розвіялись, коли Беатріс у березні цього року вийшла у світ з 34-річним італійцем Едоардо Мапеллі Моцці. Сталось це на благодійному вечорі в Національній портретній галереї Лондона.


Принцеса Беатріс з Едоардо Мапеллі Моцці на благодійному вечорі / Elle

Відомо, що закохані були знайомі ще з дитинства, але їхні романтичні стосунки зав'язалися після весілля принцеси Євгенії. Що цікаво, Едоардо Мапеллі Моцці тоді був заручений з архітектором Дарой Хуанг, яка два роки тому народила йому сина. Батько жінки розповідав, що його донька зізналась про зраду Едоардо з газет. Ситуація могла обернутись великим скандалом, адже Єлизавета II не схвалює такі союзи. Але принцеса Йоркська Беатріс є далекою спадкоємицею престолу (9 у черзі), тому вона не потребує офіційного дозволу, щоб вийти заміж за коханого чоловіка, нехай і з дитиною від минулих відносин.