Наприкінці вересня стало відомо, що у наступному році королівський двір святкуватиме ще одну важливу подію – весілля внучки Єлизавети ІІ, принцеси Беатріс. Оскільки обранцем 31-річної британки став розлучений італієць, навколо їхнього союзу розгорілося чимало чуток. Спершу західні ЗМІ писали, що святкування відбудеться в Італії, що мама Беатріс категорично заперечила, тепер у виданні Express з'явилася інформація, що Єлизавета ІІ відмовилася фінансувати майбутнє весілля.

Читайте також: Фото з заручин принцеси Беатріс порівнюють з портретами принца Гаррі та Меган Маркл

Річ у тім, що за останні два роки Кенсінгтонський палац влаштував два масштабні святкування з нагоди одруження принца Гаррі і Меган Маркл, а також принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка. І якщо на весілля принцеси Йоркської було витрачено 2 мільйони фунтів стерлінгів, то герцоги Сассекські витратили 32 мільйони фунтів стерлінгів.

Платники податків, з чиїх коштів фінансуються Кенсінгтонський та Букінгемський палаци, неабияк обурилися таким витратам і близько 14 тисяч британців створили петицію проти розтрати державних коштів. Тому представник королівської сім'ї повідомив іноземному виданню, що весілля принцеси Беатріс та італійського мільйонера Едоардо Мапеллі Моцці фінансуватиметься з їхнього бюджету.

Тут глибоко відчувають навіть монархісти, що ми не повинні платити за важливий день принцеси Євгенії. Багато британців виступили проти фінансування платниками податків весілля принца Гаррі і Меган Маркл, але були змушені прийняти це, як і всі інші королівські події. Але в цьому королівському весіллі є щось інше, чому люди не раді,
– заявив прессекретар британському виданню.


Принцеса Беатріс з нареченим Едоардо Мапеллі Моцці / Instagram / @edomapellimozzi