За словами жінки Ейпріл Сімкінс, її 30-річна донька страждала від депресії, про яку ніхто не знав. Телеведучій та блогерці вдавалось вести подвійне життя: публічне, де ніхто не здогадувався про проблеми з психікою, та приватне, у якому вона теж майже нікому не зізнавалась про свої відчуття.

Читайте також "Міс США 2019" Чеслі Кріст вистрибнула з вікна хмарочоса в Нью-Йорку

Сьогодні була офіційно підтверджена причина смерті моєї дорогої доньки Чеслі, про яку таємно здогадувалися наші рідні та друзі. Хоча у це важко повірити, це правда. Чеслі вела як суспільне, так і особисте життя. У приватному житті вона мала справу з функціональною депресією, яку вона приховувала від усіх, включаючи мене, свою найближчу довірену особу, до самої смерті,
– повідомила вона.

Така депресія характеризується відчуттям заниженої самооцінки та безвиході, втратою сну, апетиту, а також проблемами з концентрацією уваги. Незадовго до смерті вона скаржилась на тиск з боку суспільства, яке осуджувало її за статуру та вік. Після перемоги на конкурсі "Міс США" хейту лише побільшало, тому вона зверталась за допомогою до психолога.

Для перегляду всіх фото Чеслі Кріст та її мами гортайте праворуч:

Важливо Чому депресія настільки небезпечна і як її подолати

Що відомо про смерть Чеслі Кріст

  • Трагедія сталась на Мідтауні у Нью-Йорку. Дівчина вистрибнула з вікна 29 поверху багатоповерхівки, де проживала.
  • У своїй квартирі вона залишила передсмертну записку. Вона написала, що хоче залишити все матері, але не вказала мотивів своїх дій.
  • Також "Міс США 2019" попрощалась з 330-тисячною аудиторією в інстаграмі, написавши: "Нехай цей день принесе тобі спокій і мир".