Кожен look Іванни Онуфрійчук ретельно продумує велика команда стилістів. На паркеті "Танців з зірками" вона з'являлась у сукнях з надглибокими декольте та сміливими розрізами. Однак її образ у суперфіналі проєкту затьмарив усі попередні.

Гаряча тема Катя Осадча склала компанію Горбунову в суперфіналі "Танців": як виглядала ведуча

Іванна Онуфрійчук у "золотій" сукні на "Танцях з зірками"

35-річна телеведуча сяяла в золотистій сукні довжини міні. Головний акцент у вбранні – на пікантному декольте, тоді як блискуча бахрома з каміння додала кокетливості та грайливості. Стрункий стан Онуфрійчук огортав "золотий" шлейф, що йшов від плечей.

Під звабливе плаття ведуча "Танців" підібрала лаконічні босоніжки на шпильках. З аксесуарів на ній масивні сережки-підвіски та перстень з величезним каменем. Витончені риси обличчя Іванни Онуфрійчук підкреслив яскравий макіяж – з золотистими тінями та розлогими чорними стрілками.

Іванна Онуфрійчук і Юрій Горбунов у суперфіналі "Танців з зірками" / Фото з інстаграму проєкту

Образи Іванни Онуфрійчук на "Танцях з зірками"

  • У дебютному ефірі "Танців" ведуча одягла сукню від Dior – червоне вбрання з об'ємною вставкою у формі серця.
  • Для 3 випуску Іванна підібрала пишну жовту сукню від львівської дизайнерки Олі Мак. Це вбрання коштує 30 тисяч гривень.
  • Згодом дружина мільйонера з'явилась у чорній сукні з розрізом і прикрасами Bulgari.
  • Ведуча голдруму виходила на паркет у сукні, яку вдягала на день народження – пудрове вбрання від турецького будинку високої моди. Nedo.
  • Онуфрійчук вражала образом у мінісукні від українського бренду FROLOV – білому вбранні з акцентом на декольте.