Вже наступного тижня відбудеться фінал реаліті-шоу "Холостячка". Чимало глядачів були впевнені, що там буде Максим Тарапата, адже він перший зізнався Златі у своїх почуттях. Однак Огнєвіч не змогла відповісти чоловікові взаємністю.

Дивіться також "Холостячка" 2 сезон 11 випуск: Злата познайомила з рідними, а ексучасник увірвався на церемонію

Максим Тарапата про виліт з "Холостячки"

Одразу після того, як глядачі дізналися про рішення "Холостячки", Максим опублікував допис, в якому подякував їй за спільну історію, в якій, на жаль, немає щасливого продовження.

Я вдячний за кожну хвилину, яку провів з тобою! Дякую тобі, Злато,
– написав Тарапата.

"Сьогодні в нашій історії на проєкті була поставлена крапка. Мені є ще що сказати, але це буде трішки пізніше. Лише хочу додати, що я всім вам дуже вдячний за підтримку й за те, що були зі мною весь цей час", – звернувся Максим до підписників.


Максим Тарапата – ексучасник "Холостячки" / Фото з інстаграму Тарапати

Нагадаємо, нещодавно ми спілкувалися з Максимом і у відвертому інтерв'ю він також не приховував почуттів до Злати. Головне з розмови:

  • "Чим більше інтерв'ю дивився, тим більше розумів, що хочу з нею познайомитися. Вже як з жінкою".
  • "Її усмішка, м'який голос, палаючі очі на першій вечірці дуже заспокоювали й притягували".
  • "Все більше помічав добрі та сяючі очі, як вона дивиться, яка вона сильна і водночас жіночна. А в якийсь момент закохався в те, як вона просто сміється".
  • "Я вірю, що Злата хоче сім'ю та усвідомлює, що потрібно буде вибудовувати новий баланс між сім'єю та роботою. Думаю, вона готова до цього".