Зірковий бейбі-бум продовжується. Ще однією щасливою матусею в українському шоу-бізнесі стала Василіса Фролова. У 43 роки найзаповітніша мрія жінки здійснилася. Вона познайомилася з довгоочікуваним синочком і тепер насолоджується новим статусом.

Цікаво Вагітна Василіса Фролова розсекретила, хто батько її первістка

Василіса Фролова вперше стала мамою

Хлопчик з'явився на світ напередодні Міжнародного жіночого дня – 7 березня. Телеведуча народжувала в одному з елітних пологових будинків Києва Adonis. День, коли вона вперше стала мамою, Василіса Фролова додала у свій життєпис у фейсбуці та зізналась, що назвала сина Родіоном.

Зірка оприлюднила перше фото малюка, одягненого в сіре боді. У кадрі новоспечена матуся не продемонструвала обличчя новонародженого хлопчика, показавши лише, як разом з татком тримає його за крихітні ручки. Раніше вона розсекретила, що батько її первістка – відомий телевізійний продюсер. Тепер стало відомо, що це Дмитро Котеленець​.

Перша вагітність Василіси Фролової

  • Телезірка зізналася, що очікує на появу первістка в листопаді 2020 року.
  • Василіса вперше завагітніла у 42-річному віці, що лякало її.
  • В грудні 2020 року ведуча розповіла, що інфікувалася коронавірусом. Знаменитості вдалося подолати хворобу без ускладнень для себе та малюка.
  • 16 лютого, у свій день народження, Василіса влаштувала вечірку. Саме там вона дізналася стать малюка.
  • Під час вагітності Фролова неодноразово поставала перед камерою у відвертих фотосесіях та демонструвала свій особливий стан.