Відома українська телеведуча Василіса Фролова народила сина у неділю, 7 березня. З цього часу вона повідомила прихильникам радісну звістку, а також оприлюднила перше фото з малюком зі своєї галереї телефона.

До теми Ілона Гвоздьова вперше показала обличчя сина: зворушливі сімейні фото

Фото Василіси Фролової з сином

Телезірка поділилась світлиною з пологового будинку. Василіса Фролова позувала в палаті у спеціальному вбранні. Вона притулила до грудей сина, якого назвала Родіоном. Малюк був прикритий білою ковдрою та мав на голові шапочку. На обличчі зірки було помітно радість та велике щастя.

Василіса Фролова зізналась, що це перший знімок з сином, який вона зробила після пологів. Вона додала, що таких миловидних кадрів з малюком у галереї її телефона є близько кількох сотен. Також телеведуча розповіла про самопочуття.

Рівень окситоцину зашкалює, я ще в інших вимірах, але за годину до цього я їхала до пологового і ридала…
– написала Василіса Фролова.

Василіса Фролова стала мамою

  • 7 березня у одному з елітних пологових будинків Києва українська телеведуча вперше стала мамою. Тоді Фролова поділилась першим фото з сином Родіоном.
  • На світлині новоспечена матуся не показала обличчя новонародженого хлопчика. Але продемонструвала, як разом з татком тримає його за крихітні ручки.
  • Раніше вона зізнавалась, що батько її первістка – телевізійний продюсер. Тепер стало відомо, що це Дмитро Котеленець.