Фронтмен "Другої ріки" Валерій Харчишин хоч і знайшов батькову рушницю, але йти в тероборону не став. Вони зі старшим сином Дмитром вирішили, що цим повинен зайнятися хтось один.

Читайте також У мене не влучили, – Ілля з "Холостячки" потрапив під обстріли на 2 день служби в ТрО

Валерій Харчишин про сина в теробороні та волонтерство

Мій малий підійшов і сказав: "Тату, я йду в тероборону". Я вирішив його перехитрити і сказав: "Давай так, ти подбаєш про малих, відвезеш їх у безпечне місце, а я піду до тероборони. А він: "Ні, домовмося – хтось один з нас йде",
– розповів Валерій Харчишин.

Так, Дмитро повіз молодших братів у безпечне місце, але залишатися там не став. Хлопець повернувся в Житомир і записався до лав тероборони.

Натомість Валерій Харчишин залишився в Гостомелі. Він записався у волонтери й днями допомагав розвантажувати шість автомобілів з "гуманітаркою" з Німеччини.

Це досить рутинно, від цього немає ейфорії, але ти розумієш, що ти на своєму місці, робиш щось для того, щоб ми перемогли,
— поділився музикант.

Валерій Харчишин про моральний стан на третій тиждень війни

Лідер "Другої ріки" помітив, що ейфорія, яка тривала протягом першого тижня війни, дещо згасла. Тепер він, як і більшість українців, тверезо оцінюють те, що відбувається в країні.

Якщо я у перший день матюкався і плакав, то потім я взяв себе в руки. І навіть піймав якусь ейфорію і думав, що зараз ми швидко цього ворога приборкаємо. То нині я тверезо оцінюю ситуацію,
– розповів Валерій Харчишин.

Найбільше його гнітить те, що російські окупанти забирають сотні життів – як дорослих, так і дітей. "На це без сліз і без болю просто неможливо дивитися", – зізнався музикант.