На початку вересня Валентина Марініна заявила, що Войтенко знущався з неї та бив. У новому інтерв'ю жінка також повідомила, що отримує погрози від Войтенка та його рідних.

Зверніть увагу Вася згасала на очах, – колега Войтенка публічно підтримала його ексдружину

У мережі досі тривають обговорення щодо правдивості цієї інформації. Багато українців вимагає від Валентини доказів. Це засмучує жінку, адже вона оприлюднила відверте зізнання про домашнє насильство.

На запитання ведучої, чи має Валентина докази домашнього насильства, ексдружина Войтенка запевнила, що на її тілі були синці.

У мене були синці на зап’ястках. Я мала фото, але зараз не хочу про це говорити через погрози… Я хочу хоч якось себе захистити, тому не буду говорити деталі цього,
– відповіла Марініна.

Раніше Валентина розповіла, що актор посеред ночі викидав її за волосся з квартири. За словами танцівниці, Костянтин застосовував до неї газлайтинг, погрози, фінансове, психологічне та фізичне насильство.

На питання, чи буде вона подавати позов до суду, щоб довести насильство, Марініна відповіла, що з міркувань безпеки її та дитини не буде відповідати на це питання.

Танцівниця не приховує – отримує погрози від Войтенка.

"У мене не було ідей доводити в суді, боротися… Я хотіла це припинити. І єдиний метод – не спілкуватися з ним і будувати своє життя", – додала Валентина.

Дивіться інтерв'ю з Валентиною Марініною: відео

Войтенка звинуватили у домашньому насиллі: коротко

  • Колишня дружина актора Валентина Марініна зізналась, що була жертвою домашнього насильства. Вона розповіла, що страждала від побоїв та знущань.
  • Після публічної заяви Валентина почала отримувати повідомлення від колег та підписниць про те, що Костянтин ще й зрадник. За словами дівчат, він натякав їм на інтимні стосунки й мало не домагався.
  • Декілька днів актор ніяк не реагував на звинувачення. Згодом таки дав публічну відповідь. Костянтин Войтенко наголосив, що Валентина намагається публічно знищити його та кар'єру. За його словами, всі звинувачення та докази будуть розглядатися в суді.