Відеокліп до першої пісні "Знову" із нового проєкту "Оранжарея" з'явилось в мережі 27 листопада і відтоді його переглянули в ютубі більше 700 тисяч разів. Продюсером та художником-постановником кліпу стала донька музиканта Діана, а друг дівчини – Олександр Коршак – став її режисером, повідомляють у "ТСН".

Також варто побачити Про кохання і дитячі пустощі: "Океан Ельзи" випустив проникливий кліп на пісню "Тримай"


Діана Фонарьова – пасербиця Вакарчука / Фото з відкритих мереж

За словами Святослава, вся знімальна команда на чолі з Діаною Фонарьової самотужки створили відео, а Вакарчук повністю довірився "молодим" та не вносив свої правки.

"Це відео знімала команда дуже молодих людей, серед яких, до речі, моя донька. Вони вперше знімали відео. Вона була продюсеркою, її колега був режисером. Я бачив їхнє бачення і розумів, що вони дивляться на світ по-новому. Я сказав: "Робіть те, що вважаєте за потрібне". Я навіть не робив жодних зауважень, мені дуже подобається те, що вони зробили, тому що це є місток між поколіннями", – розповів лідер гурту "Океан Ельзи".

Океан Ельзи – Знову: дивіться відео онлайн

Варто додати, що Діана Фонарьова – пасербиця Святослава Вакарчука. Чоловік вже багато років живе з цивільною дружиною – стилістом Лялею Фонарьовою, яка народила доньку у першому своєму шлюбі.