Карантинний час популярний гурт "Океан Ельзи" вирішив використати для написання хітів, підготовки до грандіозного концертного туру та створення нового музичного проєкту "Оранжерея". До нього ввійшли учасники колективу, однак перед слухачами вони постали в інших ролях. Дебют проєкту відбувся в п'ятницю, 27 листопада. Перша пісня "Знову" з'явилась на ютуб-каналі гурту.

До теми Вакарчук з гуртом "Океан Ельзи" анонсували вихід нового проєкту "Оранжерея"

Святослав Вакарчук обіцяв, що в репертуарі "Оранжереї" будуть "домашні" пісні, які звучатимуть як композиції вуличних музикантів. Так і сталось, адже дебютний хіт музичного проєкту – це ліричний, інтимний і загадковий трек "Знову". Музикантам вдалось передати камерну атмосферу під акустичну гітару.

Відео зняв режисер Олександр Коршак, а локацією для кліпу стало досить символічне місце – оранжерея у національному комплексі ВДНГ. Для пісні "Знову" бас-гітарист "Океану Ельзи" Денис Дудко і клавішник Мілош Єліч взяли до рук акустичні гітари, а сам Вакарчук зіграв на фортепіано.

"Ми записали її ще в роботі над альбомом "Океану Ельзи", але зрозуміли, що це одна з тих пісень, в яких цікава своя доля, тому що вони записані з двома гітаристами, які не є гітаристами. Ми відчули, що в цьому є певна енергія, варта бути записаною в окремому проєкті", – наголосив Святослав Вакарчук.

Оранжерея – Знову: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, концертний тур Україною нового музичного проєкту Святослава Вакарчука "Оранжерея" запланований на березень 2021 року. Тому "теплі" хіти рокерів слухачі зможуть почути наживо вже незабаром.