Новий відеоролик на пісню "Тримай" з'явився на ютуб-каналі гурту 17 грудня. Режисером видовищного кліпу став Андрій Кириллов, а виконавця двох головних ролей – Фатіма Горбенко та Василій Кухарський. Згідно з сюжетом, наречена тікає на весіллі від нелюба та приходить до коханого, якого любить з дитинства. Він працює у ресторані, тому, довго не думаючи, покидає робоче місце та на чужій автівці разом з нею кружляє Києвом. Пара переодягається вдома у чоловіка та насолоджується часом у місті, проведеним разом.

Цікаво Різдвяна "Колискова": святкова прем'єра від Оксани Мухи

Навіть коли їх зупиняє та бере під арешт поліція, вони знову втікають та приїжджають на місце, де вони разом виросли. Історія справжнього кохання глибоко вразила глядачів, які поділились своїми враженнями у коментарях до відео: "Боні та Клайд харчової промисовості", "Ще одна нова пісня і ще одна нова любов", "До мурашок, дякую", "Кліп просто бомбовий", "Океан Ельзи – любов ще зі школи, ваші пісні – у саме серце і душу!".

Автором музики та слів до композиції став лідер "ОЕ" Святослав Вакарчук. Пропонуємо і вам оцінити нову відеороботу гурту, зняту у столиці України.

Океан Ельзи – Тримай: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, що більше місяця тому Святослав Вакарчук разом з "Океаном Ельзи" презентував перший кліп на пісню "Знову" зі свого нового музичного проєкту "Оранжерея".