Зважаючи на пандемію коронавірусу, організатори Еммі-2021 дозволили деяким акторам отримувати нагороди та бути присутніми дистанційно. Хтось не був вакцинований, хтось через певні обставини чи карантинні обмеження не міг потрапити у США. Тому такою можливістю скористалась вагітна австралійка Івонн Страховскі.

Варто знати Лауреати премії Еммі-2021: несподівані переможці найпрестижнішої нагороди Телевізійної Академії

Впродовж кількох років жінка виконує роль-антигероя у серіалі "Розповідь служниці" – Серену Джой. Якщо головна акторка Елізабетт Мосс номінували на нагороду як найкращу актрису драматичного серіалу, то Івонн отримала номінацію як найкраща актриса другого плану. Але що Елізабетт, що Івонн не виграли Еммі-2021, втім, на церемонію все ж прибули. Щоправда, австралійка перебувала онлайн.

"Піжама-вечірка" вдома

Зараз Івонн – приблизно на третьому триместрі вагітності, тому залишилась вдома, аби убезпечити себе та малюка від вірусів. Жінка одягнула розкішну чорну сукню від Galvan London, що підкреслювала її стрункий стан та округлий животик. Її образ доповнював лаконічний піджак чорного кольору та срібляста прикраса на шиї. Вона ніжно підтримувала свій живіт на тлі стіни будинку та дивилась вбік.

Цікаво Аня Тейлор-Джой красувалася на червоній доріжці в кутюрній сукні Dior: фото бездоганного виходу

"Всім щасливих Еммі! Тільки я, мій живіт і моя піжама-вечірка у Zoom", – написала в інстаграмі зірка, а також подякувала усій знімальній команді серіалу за спільну роботу, та Еммі – за номінацію.


Івонн Страховскі на онлайн-Еммі 2021 / Фото з інстаграму зірки


Івонн Страховскі на онлайн-Еммі 2021 / Фото з інстаграму зірки


Івонн Страховскі у сукні Galvan London / Фото з інстаграму зірки

Хто ще був номінований на найкращу актрису другого плану?

  • Джилліан Андерсон, "Корона" – перемога;
  • Онжаню Елліс, "Країна Лавкрафт";
  • Гелена Бонем Картер, "Корона";
  • Еміральд Феннел, "Корона";
  • Мейделін Брюер, "Розповідь служниці";
  • Енн Дауд, "Розповідь служниці";
  • Саміра Вайлі, "Розповідь служниці.