Матуся трьох королівських нащадків побувала у Лісовій школі організації Sayers Croft Trust, де школярів навчають дбайливо ставиться до природи. Вона також завітала в парк Paddington Recreation Ground, який вважають найбільшим в районі Вестмінстер.

Читайте також: Кейт Міддлтон визнали впливовішою іконою стилю, ніж Меган Маркл

Для довгоочікуваного виходу Кейт Міддлтон одягнула чарівний повсякденний образ: оливкову куртку Stina і такого ж відтінку светр, джинси-скінні і високі чоботи коричневого кольору марки Penelope Chilvers. Це взуття є одним з її улюблених і носить вона його ще з 2004 року.


Кейт Міддлтон з'явилась на публіці після декретної відпустки

Для завершення образу Кейт розпустила волосся та зробила природній макіяж. Герцогиня виглядала, як завжди, зосередженою та дуже привітною.


Кейт Міддлтон з'явилась на публіці після декретної відпустки


Кейт Міддлтон з'явилась на публіці після декретної відпустки

Фото: Getty Images

Нагадаємо, що це перший офіційний вихід Кейт Міддлтон після кількамісячної перерви. Але незважаючи на декретну відпустку, громадськість могла спостерігати за герцогинею Кембриджською на церемонії хрещення маленького Луї, на закритті Вімблдонського турніру або на весіллі близьких друзів подружжя.

Варто додати, що Кейт Міддлтон та принц Вільям втретє стали батьками 23 квітня. Пологи відбулись у приватній лікарні Святої Марії, в якій на світ з'явилась принцеса Шарлотта та принц Джордж. Уже за кілька годин після пологів королівське подружжя показало новонародженого сина, якого назвали Луї Артуром Чарльзом