38-річний громадський активіст та брат співачки Аріани Гранде Френкі оголосив про заручини зі своїм бойфрендом, актором Хейлом Леоном. Примітно, що це сталося майже через місяць після весілля його знаменитої сестри.

До слова Дженніфер Лопес хоче переїхати з Маямі, щоб бути ближче до Бена Аффлека, – ЗМІ

Брат Аріани Гранде виходить заміж

Зворушлива церемонія відбулась у будинку в Лос-Анджелесі. На ній були присутні родичі пари та близькі друзі. Зокрема, гостями були мама Гранде Джоан і тітка Леона Керолайн.

Френкі Гранде вирішив влаштувати сюрприз для бойфренда. Він запросив Хейла на святкування 4 річниці свого тверезого способу життя й організував вечірку. Заручини брат Аріани створив за допомогою віртуальної реальності.

Це був такий прекрасний, прекрасний момент. Хейл був дуже здивований, і ми обидва почали плакати від радості. Я працював над тим, щоб зробити йому пропозиції у віртуальній реальності понад рік, і це було абсолютно захопливо для нас обох,
– розповів Френкі.


Френкі Гранде та Хейл Леон / Фото People

Що відомо про стосунки Френкі Гранде та Хейла Леона

  • Пара познайомилась в одному з танцювальних барів Лос-Анджелеса у 2019 році. Сам Френкі назвав зустріч "коханням з першого танцю".
  • Нещодавно закохані відсвяткували 2 річницю романтичних стосунків поїздкою до Палм-Спрінгс.
  • Френкі розповів, що батьки та близькі добре ставляться до їхнього роману, а також прихильні до Леона. Особливо хороші стосунки в нього склалися з бабусею Гранде.