Цього року на шоу "Голос країни" 8 сезон прийшла велика кількість зіркових учасників. Так, в "сліпих прослуховуваннях" взяли участь співачка Злата Огневич, учасниця "Танців з зірками" і українська співачка Камалія, олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені, популярна співачка Ірина Федишин, учасник "Танців з зірками" і актор Юрій Ткач.

Читайте також: Данелія Тулєшова переможниця Голос Діти 4 сезон в Україні: біографія юної співачки

На прослуховування прийшов і український артист Борис Апрель, який після зміни статі виступає під творчим псевдонімом Зіанджа. Чи впізнають тренери голоси улюблених артистів, і чи зможуть зіркові учасники повернути червоні крісла, глядачі дізнаються вже в наступному році.


Зіанджа (раніше – Борис Апрель)

Тренерами "Голосу країни" 8 стануть переможниця Євробачення-2016 Джамала, музикант та актор Сергій Бабкін, шоумен і продюсер Потап та співачка Тіна Кароль.

Відзначимо, що в новому сезоні на сцену "Голосу країни" вокалісти будуть підніматися на спеціальному ліфті, який став нововведенням сезону. Крім того, учасників "Голосу країни-8" чекають нові жорсткі правила: вокаліст, який не зміг повернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування із зірковими тренерами залишити сцену.