Тренерами проекту "Голос країни-8" стануть: український музикант і актор Сергій Бабкін, співачка і переможниця "Євробачення 2016" Джамала, шоумен і продюсер Потап і українська співачка Тіна Кароль.

Читайте також: Фіналісти шоу "Голос країни" одружилися: перше фото

Ведучими "Голосу країни-8" стане незмінна телепара Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Як відомо, Сергій Бабкін і Джамала сядуть в червоне крісло вже вдруге. У свою чергу, Тіна Кароль стане зірковим тренером "Голосу країни" вже вп'яте, – за час її тренерства підопічні співачки двічі перемагали (Антон Копитін в п'ятому сезоні і Олександр Клименко в сьомому). Для Потата участь в проекті стане вже четвертою. Потап і Тіна також кілька сезонів поспіль були зоряними тренерами проекту "Голос. Діти".


"Голос країни-8" очолять такі зіркові тренери як Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль

Також стали відомі нові правила шоу, які ще більше загартують учасників кастингу: вокаліст, який не зможе розвернути жодного тренерського крісла під час "сліпих прослуховувань", буде змушений відразу покинути сцену без спілкування із зірковими тренерами. На головній сцені проекту також з’явиться рекордна кількість зірок українського шоу-бізнесу, які спробують свої сили в якості учасників. Крім того, на глядачів чекає нова сучасна декорація: тепер на сцену учасники будуть підніматися на спеціальному ліфті.