Біографія Данелії Тулєшової

Сім'я у 10-річної дівчинки велика: мама, тато, молодший брат Тимур та сестра Амелі. Мама Данелії займається родиною, зокрема, ростить і виховує дітей. Батько дівчинки Олександр Тулєшов має музичну освіту і зараз бере активну участь у розвитку музичної кар'єри доньки. Про це пише казахстанський портал BNews.kz.

Читайте також: Голос. Діти 4 сезон 7 випуск: чим вразив запеклий суперфінал

Як розповіла мама Данелії Олена Тулєшова, дівчинка почала професійно співати не так давно.

"Вона у нас з раннього віку ходила в різні розвиваючі центри. На жаль, період з трьох до шести років був дуже складним, так як Данелія отримала серйозну травму. За медичними показаннями їй заборонили займатися будь-якою активною діяльністю. Потім були заняття професійними (бальними) танцями, де Данеля домоглася дуже хороших показників", – розповіла вона.

Співати дівчинка почала після участі в своєму першому конкурсі, тоді їй було 8 років. Тоді їй знайшли педагога і стали займатися індивідуально.

Переможниця Голос. Діти 4 сезон Данелія Тулешова – "Spectrum": відео виступу у фіналі


Секрет незвичного імені юної співачки криється в помилці при оформленні свідоцтва про народження.

"За національністю Данелія казашка, як і її батьки. Спочатку її ім'я звучало як Данель (зерно землі в перекладі з казахського), але під час оформлення свідоцтва допустили помилку, і Данель стала Данелією. Ім'я вийшло дуже сценічним. Напевно, це був знак", – каже мама дівчинки.

Як розповіла вокалістка в ефірі 1+1, вона досі не усвідомила, що стала переможницею "Голосу.Діти".

"Насправді я досі не усвідомлюю цього. Я буквально годину тому приїхала з того місця. Напевно, через днів два я усвідомлюватиму, коли приїду до школи", – сказала Данелія.

Також дівчинка зізналася, що для неї було найважчим під час проекту.

"Найважче було, це коли у трійці виступали. У всіх різні голоси, різні переваги у піснях, комусь подобалася пісня, комусь ні, і треба було всі голоси скласти докупи, щоб це звучало круто", – сказала юна співачка.

Нагадаємо, 10-річна Данелія Тулешева шокувала тренерів ще зі сліпих прослуховуваннь своїм потужним вокалом. Наталя Могилевська, MONATIK і солісти групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив – усі відзначили неабиякий талант дівчини. Вокалістка долучилася до команди MONATIK і здобула перемогу.