Днями всі ЗМІ вибухнули новиною: репер Тупак Шакур може бути живий. Таку резонансу заяву зробив екс-охоронець співака Майкл Нас, додавши що артист перебуває на Кубі. За його словами, вбивство у 1996 році було лише інсценуванням, а прихисток для Тупака Шакура дав колишній Президент Куби Фідель Кастро.

Читайте також: Гучне вбивство легендарного репера Тупака Шакура: вперше за 22 роки стало відомо ім'я вбивці

Чутки про те, що репер живий, підігрів син хіп-хоп-продюсера, якого звинуватили у замовленні цього резонансного вбивства – Шуг Найт-молодший. Чоловік опублікував фото Тупака Шакура, на який видно, що він значно старший.

Тупак живий! Вони обманули вас, хлопці, в перший раз, але він зараз тут,
– заявив Шуг Найт-молодший.

Окрім цього, продюсер показав знімки Тупака Шакура з репером 50 Cent та Бейонсе. Хоч знімки розмиті, однак у ЗМІ розгледіли, що репер і справді виглядає значно старшим, аніж на 25 років.

Шуг Найт-молодший додав, що наразі Тупак Шакур проживає у Малайзії, а не на Кубі, як стверджував його екс-охоронець. Окрім цього, він показав листування двох невідомих, в якому йшлося, що Майкл Нас забагато сказав та йому "час піти".

Що сталось з Тупаком Шакуром у 1996 році?
У вересні того року на відомого американського репера було скоєно напад, коли він покидав поєдинок Майка Тайсона у Лас-Вегасі. Невідомі вистрілили у його автівку чотири рази. Через шість днів 25-річний Тупак Шакур помер у лікарні. Разом з репером в автомобілі також був інший репер та продюсер Шуг Найт, якому потім приписували замовлення у вбивстві. Справу до кінця так і не розслідували, але чоловіка кілька тижнів тому посадили за грати на 28 років через низку інших злочинів.