Приголомшливі деталі про життя американця Тупака Шакура чоловік розповів у The Sun.

Екс-охоронець заявив, що репер сьогодні живий та наразі перебуває на Кубі. За словами Наса, його вбивсто у 1996 році було лише інсценуванням, а дістатися до Куби йому допоміг колишній президент країни Фідель Кастро. Мало того, Майкл Нас додав, що може представити правоохоронним органам докази того, що Шакур живий.

Читайте також: Гучне вбивство легендарного репера Тупака Шакура: вперше за 22 роки стало відомо ім'я вбивці

У мене є аудіо- та відеозаписи, на яких Фідель Кастро підтвердив, що Тупак живе на Кубі. Я особисто брав участь в заміні його тіла на двійника. В їхній угоді було декілька умов, і Тупак зобов'язаний був тримати своє перебування на Кубі у таємниці,
– заявив охоронець.

Чоловік розповів, що у 1990-х був членом групи безпеки Партії Чорних Пантер, які боролись за права темношкірого населення. Коли на репера був вчинений напад, він з іншими активістами зайнявся перевезенням Шакура у безпечне місце.

"На літаку був я, мій брат, пілот і другий пілот, два хлопці з Чорних Пантер і Тупак. Щойно ми злетіли, одразу відчули себе в безпеці. Ми приземлилися на Барбадосі, а звідти мій брат допоміг Тупаку дістатися до Куби. Через довгий час після його "смерті" я бачив його живим", – підкреслив Найс, додавши, що репер і справді був пораненим, але залишився живим.

Що сталось з Тупаком Шакуром у 1996 році?У вересні того року на відомого американського репера було скоєно напад, коли він покидав поєдинок Майка Тайсона у Лас-Вегасі. Невідомі вистрілили у його автівку чотири рази. Через шість днів 25-річний Тупак Шакур помер у лікарні. Разом з репером в автомобілі також був інший репер та продюсер Шуг Найт, якому потім приписували замовлення у вбивстві. Справу до кінця так і не розслідували, але чоловіка кілька тижнів тому посадили за грати на 28 років через низку інших злочинів.


Репер Тупак Шакур