Про це повідомляють на Associated Press.

Ще в січні 2015 року Шуг Найт збив на своєму автомобілі двох осіб, один з яких помер в лікарні. Ним виявився співзасновник студії Heavyweight Records Террі Картер, з яким Шуг перед ДТП мав гостру суперечку. Як згодом було встановлено, репер Найт спеціально здійснив наїзд на нього. Пізніше 53-річний репер відверто розповів, що не хотів переїжджати чоловіків, а всього лише хотів сховатися, тому що боявся розправи.

Читайте також: Актор Ештон Кутчер спричинив ДТП у США: несподівані деталі


Шуг Найт засуджений до 28 років в'язниці / Associated Press

Розгляд справи тривав кілька років і днями стало відомо, що Шуга Найта засуджено до 28 років тюремного ув’язнення. Чоловік відмовився оскаржувати звинувачення у вбивстві, скоєного в стані афекту, в результаті чого отримав 22 роки тюремного терміну. Додаткові 6 років йому призначили через порушений "закон трьох помилок", за яким суд має право засудити людину до тривалого тюремного терміну за три скоєних злочини в минулому.

Хто такий Шуг Найт?

Американський репер Шуг Найт (також згадується як Сюдже Кнайт) був відомий не лише своїми хітами, а й студіями звукозапису: Black Capital Records, Death Row Records та 1017 Records, з яких "випустились" такі зірки хіп-хопу, як 2Pac, Dr. Dre, Snoop Dogg, "Outlawz" і "Tha Dogg Pound".

Однак окрім шоу-бізнесу у Шуга Найта завжди були проблеми із законом. У 1987 році він був заарештований за домашнє насильство, – він напав на свою подругу. Того ж року його заарештували за викрадення автомобіля, незаконне носіння зброї і замах на вбивство. Тоді ж він визнав себе винним і отримав два роки випробувального терміну.


Шуг Найт (праворуч) і Тупак Шакур (ліворуч)

У 1996 році його запідозрили у замовленні вбивства репера Тупака Шакура і у вбивстві репера The Notorious B.I.G. Але тоді справу так і не було доведено до кінця за відсутністю доказів. Його також неодноразово садили у в’язницю за бійки, напади, утримування наркотиків та багато інших злочинів. Наразі Шуг Найт не перебуває у шлюбі і має п’ять дітей від різних жінок.