Наталія Могилевська обурена, що MARUV втягнули в політичні ігри і що через це повинна страждати її кар'єра, повідомляє ТСН.

Читайте також: MARUV не їде на Євробачення-2019 від України

Це насильство над свободою слова! Вона ще молода дівчинка, не навчена життям в цих жахливих політичних іграх, вона ще боїться йти проти системи. Наша система настільки міцна, груба і продажна, що вона нагне тебе і зламає! Але її потрібно змінювати, і це зробити легше, коли у тебе така підтримка, Україна з тобою!
– підтримала Могилевська.

Додамо, що свою підтримку MARUV також висловив український продюсер та репер Потап. У попередньо записаному відеоролику він начитав низку цитат, у яких засуджує представників Євробачення в Україні.

В чому полягає скандал MARUV на конкурсі Євробачення-2019?Українська співачка MARUV часто гастролює Росією та розповідає про це журналістам та фанатам в Instagram. Заручившись підтримкою прихильників та ефективним номером у фіналі Національного відбору Євробачення їй вдалось здобути перемогу. Вона отримала 11 балів від суддів та глядачів, чим автоматично виграла у відборі на телеканалі СТБ. Але заключне слово належало Національній суспільній телерадіокомпанії України, яка підписує фінальний договір з переможцем. 25 лютого стало відомо про непідписання контракту, через що в мережі та шоу-бізнесі виник неабиякий скандал.