У відеоролику він поставив два хештеги MARUV та Євробаченні, висловлюючи свою думку про нещодавню ситацію з відмовою підписання договору між Національною суспільною телерадіокомпанією України та MARUV.

Читайте також: Ну все, приїхали, – Притула гостро прокоментував відбір на Євробачення

"Коли в цій країні вже закінчиться цирк?", "Допустили до участі, не допускайте суч*сті", "Вибачте, але я буду грубий, народ не так вже тупий", "Вибори завжди були у нас цікавою темою, но навіщо так з артистом , ви, нікчеми", " Тепер - і конкурс Євробачення у нас помер і конкурс Євробачення для мене вмер", – ці та багато інших фраз він озвучив у відеоролику, яке вже встигло набрати майже 70 переглядів менше ніж за добу.

Чому виник скандал навколо участі MARUV на Євробаченні-2019 від України?За результатами голосування, у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019 співачка MARUV здобула перемогу. Від глядачів та суддів епатажна артистка отримала 11 балів та повинна була представляти Україну на міжнародному шоу.

Але після критики щодо її виступів у Росії та неоднозначної позиції щодо війни на сході України, НСТУ, яка повинна підписати останній договір з представниками України на Євробачення, вирішила не підписувати угоду з MARUV. Відтак в мережі вже встигли створити електронну петицію в знак підтримки співачки, а про ситуацію вже висловили як представники Суспільного мовника, так і сама співачка MARUV.

Про призначення нового представника України на конкурсі Євробачення в Ізраїлі стане відомо сьогодні, 26 лютого. За словами члена правління UA: Суспільне мовлення Олександри Кольцової, на участь в конкурсі можуть обрати будь-якого з фіналістів Національного відбору.