У фіналі на Євробачення-2019 переможцем, який представить Україну на пісенному конкурсі, стала MARUV. За результатами голосування глядачів та журі конкурсу вона отримала 11 балів. За перемогу у Національному відборі змагалися шість учасників: Brunettes Shoot Blondes, MARUV, YUKO, ANNA MARIA, Freedom-jazz та KAZKA.

Читайте також: Біографія MARUV – переможниці на Євробачення-2019 від України

Цього року в кожному півфіналі брало участь по 8 учасників. За результатами балів від суддів і глядачів до фіналу Нацвідбору пройшло по троє учасників з кожного півфіналу.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2019 від України: результати фіналу конкурсу

Членами журі Національного відбору-2019 стали: співак та композитор Андрій Данилко, співачка Джамала, музикант і продюсер Євген Філатов (The Maneken).

Переможець Євробачення-2019 від України MARUV: дивіться відео виступу

MARUV не їде на Євробачення-2019 від України

Через два дні після фіналу Національного відбору Євробачення-2019 стало відомо, що "НСТУ" (Національна суспільна телерадіокомпанія України) не підписала договір зі співачкою MARUV. Через це вона не зможе представляти Україну на головному конкурсі в Ізраїлі у травні цього року. За словами Суспільного мовника, причиною цьому стала низка причин. Одна з них –відсутність спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.

Хто поїде на Євробачення замість Maruv, дивіться у відео: