Зірка розповів, що хіт з тіктоку заспівав на сцені "Дизель Шоу" ще на початку грудня. Відтак він дуже здивувався, що про його імпровізацію заговорили лише через півтора місяця, 27 січня.

Не пропустіть У мережі поширюють відео, де Вєрка Сердючка заспівала "Батько наш Бандера" на київській сцені

Я прокинувся – купа пропущених дзвінків, телефон червоного кольору, як пожежна машина. Я не міг зрозуміти, у чому проблема. Думав, що претензії, бо Сердючка погано заспівала, у ноти не потрапила. Вона ще та співачка, велика,
– з гумором зізнався Андрій Данилко.

Вєрка Сердючка заспівала "Батько наш Бандера": дивіться відео онлайн

 

Артист, який виступає у сценічному образі Вєрки Сердючки, пояснив, що заспівав "Батько наш Бандера" у пік її популярності в тіктоці. За його словами, пісня була доречна в тому моменті – після того, як дівчинка вручила йому квіти.

"Зал так добре її прийняв. Я не зрозумів, чому така реакція", – поділився зірка.

Андрій Данилко додав, що Бандера для нього "спірний персонаж", але пісню він вважає суперхітом у жанрі повстанської музики. Крім того, артист запевнив, що не вкладав у виконання жодного політичного чи військового підтексту, це була імпровізація.

Я люблю повстанські пісні. От правда, вона написана настільки щиро. У цьому жанрі – це суперхіт, реально. Для мене в цій пісні все ж таки головна фраза: "Ми за Україну будем воювати",
– заявив Андрій Данилко.

До слова, ексватажок донецьких бойовиків і депутат Держдуми Олександр Бородай пригрозив заборонити Вєрці Сердючці в'їзд у Росію. Однак Данилка, який не літає туди на гастролі, це лише розвеселило.

"Якийсь там колишній терорист хоче заборонити Сердючці в'їзд до Російської Федерації, тому що у них своїх придурків вистачає. А я кажу – краще бути придурком, ніж терористом. Нехай забороняють, що хочуть", – зізнався артист.