Панахади за грузинським артистом відбулась на проспекті Руставелі у Тбілісі з 17 по 18 січня. Похорон Вахтанга Кікабідзе пройде 19 січня Верійському цвинтарі у Тбілісі, поряд із могилою матері та дружини.

До слова Помер Вахтанг Кікабідзе – легендарний грузинський артист

На прощанні з легендарним митцем були присутні рідні, друзі та прихильники. Труна Кікабідзе була закритою, а поряд з нею поставили фото молодого та літнього Вахтанга. Що цікаво, домовина чоловіка була накрита як грузинським, так і українським прапором. Також поруч з неї стояли квіти із жовто-блакитними стрічками.


Прощання з Кікабідзе у Тбілісі / Фото "Новини Грузія"

Відомо, що це було бажання сім'ї, аби на труні Кікабідзе розмістили прапори двох дружніх народів.

Варто зазначити, що на прощання з актором планує приїхати міністр культури України Олександр Ткаченко. Він нібито має зачитати промову від імені президента України Володимира Зеленського. Зазначимо, що 24 серпня 2021 року Вахтанг Кікабідзе особисто у Києві отримав орден Ярослава Мудрого V ступеня від глави держави. Також у 2013 році чоловік отримав звання народного артиста України. Він неодноразово приїжджав в Україну в час російсько-української війни, засудив повномасштабне вторгнення Росії та щиро бажав українському народові перемоги.

Читайте також Пішла легенда: що відомо про Вахтанга Кікабідзе, який усім серцем підтримував Україну