Джерело: 24 канал

Після закінчення проєкту "Холостячка" Олексій Тригубенко став одним із найпопулярніших чоловіків України. Тисячі глядачів шоу прагнули бачили Олексія головним героєм одинадцятого сезону "Холостяка". Днями чоловік дав інтерв'ю ютуб-каналу "Тор", у якому розповів про досвід, який отримав на проєкті, а також про спілкування з Мішиною та Еллертом після фіналу.

Читайте також Олексій Тригубенко зізнався, чому його не взяли в "Холостяк-11"

Олексій Тригубенко про життя після "Холостячки"

Чоловік поділився, що після того, як проєкт закінчився на телебаченні, йому стало легше. Він не бачив Ксенію у випусках, не підписаний на неї у соціальних мережах і потрохи забуває її.

Олексій наголосив, що не міг би спілкуватися з Мішиною після фіналу. Їхня історія закінчилася і дружби також не може бути.

Я не зможу дружити. Якщо подобається дівчина, треба бути чесним перед самим собою. Наша історія закінчилася, все класно. Я не сумніваюся, що зустріну свою людину,
– розповів Тригубенко.

Також Олексій зазначив, що з Олександром Еллертом, якого Ксенія вибрала у фіналі, він має нормальні стосунки. Проте спеціально чоловіки не зустрічаються.

Ставлення Тригубенка до стосунків Мішиної та Еллерта

Олексій зізнався, що добре ставиться до пари і радий, що вони знайшли один одного: "Я вважаю, що Ксенія дуже добре підходить Саші. І він їй так само. Вірю, що у них все буде добре".

Інтерв'ю Олексія Тригубенка: дивіться відео онлайн