Тоня Матвієнко зізналась, що зараз не на часі піднімати такі питання, та все ж вирішила прокоментувати заяви Оксани Білозір. Артистка й депутатка хоче притягнути зірку до суду за виконання пісні "Коханий".

До теми Дурість і недоречність, – Оля Полякова відповіла Білозір на погрози подати на неї в суд

Тоня Матвієнко відповіла Білозір

Виконавиця розповіла, що вперше виконала цю пісню на "Голосі країни", щоб показати себе з іншого боку. Тоді Руслана як тренер допомогла змінити аранжування, а Костянтин Меладзе підтримав таку ідею.

По завершенню "Голосу" я почала асоціюватися з піснею, тому захотіла її виконувати й далі. Вже під час запису альбому, я звернулася до Оксани Білозір із запитом, чи може пісня потрапити в платівку. На запит отримала негативну відповідь, проте отримала дозвіл на використання пісні під час виступів,
– підкреслила Тоня Матвієнко.

"З початку війни на Донбасі, співала "Коханий" неодноразово нашим захисникам, пісня стала дуже символічною для хлопців в АТО: вони вмикали її з БТРів, лунала в казармах і кожен раз при нашій зустрічі замовляли заспівати саме її. Наразі мені прикро та неприємно, що пані Оксана забулася про свій дозвіл виконувати мені згаданий музичний твір. За 11 років із моменту, коли я заспівала вперше пісню "Коханий", пані Оксана згадала про це саме зараз", – зауважила співачка.

Тоня Матвієнко додала, що Оксана Білозір чомусь згадала про пісню під час війни, а не під час спільних неодноразових зустрічей за кулісами.

Сподіваюся, що всі розуміють, наскільки зараз важлива підтримка один одного у наші нелегкі часи. Якщо ця пісня в моєму виконанні когось надихнула – цьому треба радіти! Люди, я вас прошу, у наш час не треба бути злими. Тільки добро та любов переможе! Слава Україні!
– підсумувала вона.

Оксана Білозір хоче притягнути колег до суду: що відомо

  • Оксана Білозір звернулась до виконавців, які начебто порушили авторське право та пригрозила їм судом. Артистка стверджує, що Оля Полякова переспівала "Мелодію" Скорика, відому як "Свіча". Ольга Полежака переспівала "Кленову баладу", а Тоня Матвієнко – пісню "Коханий".
  • За співачок заступилась Катя Осадча. Вона зауважила, що Білозір варто було б все з'ясувати з колегами приватно, а не виносити сварку на публіку, ще й у час війни.
  • Оля Полякова вже відповіла колезі. Вона не розуміє, на якій підставі Оксана Білозір хоче притягнути її до суду, адже мелодія "Колискової" не її, а Скорика.