Про співпрацю зірок стало відомо в травні цього року. Тоді Кароль поділилася фотографією разом з Уоррен, згадавши про чарівну синергію, яка виникла в артисток з першої музичної ноти.

Не пропустіть Усик зачитав патріотичний "Заповіт": хто такий репер Balsam, який надихає боксера на перемогу

Тіна Кароль презентувала пісню до Дня Незалежності

Довгоочікуваний дебют української версії "One Nation Under Love – Одне Серцебиття" відбувся в етері каналу "1+1". У кліпі на композицію показано "творчий місток між Україною та США". Тіна Кароль заворожувала глядачів своїм потужним вокалом біля культового пам'ятника "Україна-Мати" в Києві. Своєю чергою Дайан Уоррен акомпанувала їй на тлі величної Статуї Свободи в Америці.

За словами Тіни, композицію One Nation Under Love стала для неї більше, ніж просто треком. В цьому співачка вбачає свою важливу місію.

Це творчий місток між США та Україною. Ідея пісні в тому, щоб ті нації, які підтримують нашу державу у боротьбі, відчували об'єднаність. Ця пісня якраз є уособленням цієї єдності з музичної точки зору,
– зазначила артистка у коментарі для "ТСН".

Tina Karol & Diane Warren – One Nation Under Love: дивіться відео онлайн

Реакція мережі

Шанувальники в захваті від музичної композиції. У коментарях вони написали свої враження:

  • "Дуже гарна пісня, аж ком в горлі став. Тіна Кароль, як завжди ідеальна. Дякую за виконання і відчуття під час цієї пісні. Дякую, Дайан Уоррен за підтримку";
  • "Гордість за талановиту Тіну, гордість за незламних українців, дяка Дайан Уоррен за таку потужну пісню";
  • "Пісня нашого серця, відеоробота просто чудова, так багато символізму";
  • "До мурах, як завжди!";
  • "Пісня просто до мурашок і до сліз, але щасливих";
  • "Світовий хіт, вища місія";
  • "Неймовірно, в саме серце";
  • "Чудове виконання! Гарна пісня";
  • "Боже я плачу, це просто неймовірно".

Що відомо про Дайан Уоррен: головне

Це легендарна американська композиторка, яка має чимало престижних нагород, зокрема "Греммі", Emmy Awards та "Золотий глобус". У 2022 році вона навіть стала володаркою премії "Оскар" за видатні заслуги у кінематографі. За час кар'єри Дайан стала авторкою хітів відомих артистів, зокрема Вітні Г'юстон, Леді Гаги, Scorpions, Селін Діон, Тіни Тернер та багатьох інших.