Українська співачка Тіна Кароль повернулась до створення музики. Вона презентувала мініальбом, в якому переосмислила народні пісні.

Дивіться також Андрій Хливнюк розплакався, коли співав про Ірпінь та Бучу: щемливе відео з Праги

Тіна Кароль презентувала альбом

У EP увійшло три пісні: Chevrona Kalyna, Kolomyika, і Outro. Ці треки створені в колаборації з американським діджеєм Macro.micro. Ці пісні також створені для показу українського бренду на Rakuten Fashion Week Tokyo.

LELEKA – це послання підтримки всьому українському, це ворожіння на перемогу нашого народу,
– поділилась Тіна Кароль.

"Голос Тіни Кароль – це справжній політ сили та свободи. Щоб створити альбом, який стане фундаментом для показу цілої колекції, Тіна черпає натхнення у своєму корінні, втілюючи лейтмотиви та яскраві символи української культури у своєму виконанні", – висловилися представники бренду Level Culture.

Американський діджей Macro.micro також поділився враженнями від співпраці з Тіною Кароль. Музикант назвав зірку неймовірною. "Я сподіваюся, що цей EP надихне людство пам'ятати, що життя є найціннішим даром і що ми можемо літати, як лелеки, та досягати нових вершин, як глобальна спільнота".

Тіна Кароль випустила мініальбом:

Останні релізи українських виконавців

  • Джамала та Freel випустили емоційну пісню про закінчення війни, в якій заспівали про мрію українців – перемогу.
  • Артем Пивоваров неочікувано заспівав з Олею Поляковою. Музиканти презентували пісню на кліп Лесі України.
  • Jerry Heil, Леся Нікітюк та Emdivity випустили кумедний трек, в якому постібали росіян, які тікають від "бавовни" в Криму.