Тіна Кароль вважає, що цей трек обов'язково має потрапити до якоїсь номінації. Нагадаємо, що в кліпі One Nation Under Love артистка співала на фоні пам'ятника "Україна-Мати" в Києві.

Цікаво Тіна Кароль похвалилась домашніми фото: як зірка виглядає без макіяжу

Кароль оголосила, що її пісню подали на різні номінації Греммі.

Побачимо! Навіть наш симфонічний оркестр також поданий до Греммі. Буде видно, чи дадуть нам короткий шорт-лист чи довгий. Я не знаю. Це вже таке: "Ви мусите це зробити!",
– висловилася Тіна.

Співачка зізналася, що ідея створити композицію One Nation Under Love з'явилася ще на початку повномасштабної війни. Артистка шукала людину, яка б допомогла їй це втілити в життя.

"Я довго ходила з ідеєю, що це не просто має бути пісня, це не просто композитор має бути, це не просто проєкт. Я зверталася до багатьох продюсерів, менеджерів", – зізналася Кароль.

Водночас коли артистка зустрілися з Дайан Уоррен, то між ними одразу "виникла хімія". Вони зрозуміли, що разом створять потужну композицію.

Tina Karol & Diane Warren – One Nation Under Love: дивіться відео онлайн

"Вона надзвичайна, вона реально підтримує Україну. Вона сказала, що має пісню для мене і що дуже рада, що саме я виконаю її", – зазначила співачка.

Хто така Дайан Уоррен, з якою працює Тіна Кароль

  • Це легендарна американська композиторка, яка має чимало престижних нагород, зокрема Греммі, Emmy Awards та "Золотий глобус".
  • У 2022 році вона навіть стала володаркою премії "Оскар" за видатні заслуги у кінематографі.
  • За час кар'єри Дайан стала авторкою хітів відомих артистів, зокрема Вітні Г'юстон, Леді Гаги, Scorpions, Селін Діон, Тіни Тернер та багатьох інших.