Для шоумена це вже друга така нагорода. У 2021 році він також став "Татом року".

Цікаво Чекаємо на тебе, – Лілія Ребрик розсекретила стать третьої дитини

Мірошниченко отримав нагороду "Тато року"

Церемонія вручення нагороди відбулася у Києві 5 листопада. Цього року шоумен отримав спеціальну премію "Тато року" – вибір редакції. Мірошниченка вирішили нагородити, бо він своїм прикладом показує та надихає багатьох батьків на усиновлення дитини.

Надзвичайно приємно отримати цю нагороду… Я думаю, вона присвячується всім татам, які вже давно зрозуміли, що між мамою і татом немає жодної різниці для дитини. Ми маємо вміти все, любити і цінувати,
– прокоментував Тімур.

Сам ведучий не зміг бути присутнім на церемонії, тож нагороду забрала його дружина Інні. Вона шокувала заявою, що мріє стати батьками 6 дітей.

"Я дуже вдячна за увагу до моєї сім’ї, до мого чоловіка. Якби не такий чоловік як Тимур, я, напевно, і про першу дитину б не подумала. На днях я сказала чоловіку: "У нас буде шестеро дітей". Він запитав, чи зараз вже купувати автобус, чи пізніше", – пожартувала Інна.


Тімур Мірошниченко двічі став "Татом року" / Фото з соцмереж

Реакція мережі

Шанувальники Тімура Мірошниченка не здивовані його перемогою. Вони вважають, що він дійсно гідний носити це звання:

  • "Тімур Мірошниченко – справжній приклад того, як бути добрим татом, навіть якщо ти зірка".
  • "Вітаю, ви з дружиною великі молодці!"
  • "Мірошниченко – справжній Супертато, який надихає на добро і милосердя".
  • "Вітаю! Цілком заслужено".

Що відомо про сім'ю Тімура Мірошниченка: коротко

  • Раніше Тімур та Інна Мірошниченки виховували лише двох дітей – 5-річну доньку Мію та 4-річного сина Марка. Це їхні рідні діти.
  • У січні цього року пара вирішила всиновити дитину. Згодом вони знайшли хлопчика. Наприкінці липня подружжя забрало 2-річного сина додому. Його назвали Марселем.
  • А днями Інна Мірошниченко повідомила, що всиновить ще одну дитину. Цього разу вона подається сама, без чоловіка. Після всиновлення Інна стане умовною "мамою-одиначкою", а потім через суд дитину всиновить і Тімур.