Неоднозначний та кривавий відеоролик з'явився на ютуб-каналі соліста німецького гурту Rammstein і, як завжди, вразив публіку неоднозначним сюжетом та посилом. У День захисту дітей Ліндеманн підняв тему булінгу у школах, перенісши його у часи СРСР.

Варто знати Історія виникнення Дня захисту дітей: як вберегти малюка від насильства

Кліп Ліндеманна – Ich hasse Kinder

У новому ролику німецького виконавця можна побачити сцени, які начебто відбуваються в одній з радянських шкіл в Москві у 1989 році – незадовго до розпаду СРСР. Усі діти одягнені у форми піонерів, посеред коридору стоїть погруддя Леніна, а головним героєм виступає сам Тілль, теж одягнений у форму великого розміру.

Згідно із сюжетом, над маленьким Тіллем знущаються у школі, і коли він виростає, починає жорсткоко мстити своїм кривдникам. Він їздить по Москві та шукає своїх вже дорослих однокласників, над якими безжалісно знущається. За це він постає перед судом і сідає за ґрати, прощаючись з коханою.

Тілль Ліндеманн – Ich hasse Kinder: дивитись відео онлайн

Режисером кліпу став Сергій Грей, а роль поліцейського у кліпі виконав російський артист Олександр Ревва (Артур Пирожков). Що цікаво, коментарі до свого ютуб-відео представники Тілля Ліндеманна вимкнули. Втім, його відео вже встигли оцінити понад 100 тисяч осіб та переглянути майже 700 тисяч разів.

Хто ще присвятив творчість у День захисту дітей

  • 1 червня свою нову композицію випустили Святослав Вакарчук та Alyona Alyona.
  • Пісня та кліп мають назву "Країна дітей". Її присвятили усім дітям, які постраждали в результаті війни, збройних конфліктів, терактів.
  • Варто додати, що раніше Alyona Alyona також випускала сольний трек "Булінг", присвячений темі насильства над дітьми.