У пісні Festival лідерка The Hardkiss просить Бога перетворити бомби у феєрверки, а кулі – у краплі дощу, бо "хоче відчувати цей світ як свято".

Слухайте також Пісня ще одного артиста лунатиме на вокзалі в Києві під час відправлення потягу на Донеччину

The Hardkiss – Festival

У кліпі на емоційний трек Юлія Саніна ходить вулицями похмурого воєнного Києва в чорному шкіряному плащі. У відео можна побачити Майдан Незалежності, Пішохідний міст, набережну на Поштовій площі та інші впізнавані локації столиці, а наприкінці – феєрверки, які символізують перемогу України у війні з Росією.

Ця пісня про диво. Про магічні небесні сили, що перетворюють вибухи на феєрверки, кулі на дощ, а біль у пісні. Ми всі хочемо жити у світі без війни, без агресорів та окупантів. І відчувати цей світ, як великий позитивний фестиваль. Але, на жаль, це лише мрії, дуже далекі від реальності,
– прокоментувала Юлія Саніна.

Примітно, що англомовний трек гурт The Hardkiss випустив напередодні конкурсу Євробачення-2023, де Юлія Саніна вестиме всі три шоу – два півфінали та фінал. Це для того, щоб нагадати всій європейській спільноті, що поки світ веселиться, війна в Україні триває.

"Піснею ми вчергове хочемо нагадати світу про війну, розв'язану Росією проти нашої країни. У той час, як світ феєрверками зустрічав новий 2023 рік, українці ховалися в бомбосховищах через масовані обстріли. У відео на пісню Festival ми показали Київ під час війни. Моє рідне місто, яке попри все продовжує жити. Жити та чекати найголовнішого свята — перемоги", – додала фронтвумен The Hardkiss.

The Hardkiss – Festival: дивіться відео онлайн

У коментарях наголошують, що трек Festival пробирає до мурах:

  • "Пісня до мурах, кожна нота – це окрема мураха по тілу. Відеоряд, Київ, ваш образ справжньої української жінки. Дякую за вашу творчість";
  • "Мурашки і сльози. Красива Юля, неймовірний голос, рідний Київ. Дякую за цю пісню";
  • "Дякую, Харди! Дуже атмосферно, сильно й надпотужно. Сильна пісня, щоб дати уявлення європейцям про наш стан. Дякую, Юл.ю, за таку потужну енергію";
  • "Така неймовірно сильна пісня. Дякую, що кричите! До мурах! Звук просто вогонь".
  • "Ох, яке звучання! Насолода. Таке об'ємне, сильне і стильне, кайф. Вкотре переконуюсь, що The Hardkiss впевнено тримає місце мого улюбленого гурту роками".

До речі, Юлія Саніна зараз у Ліверпулі, де активно готуються до Євробачення 2023. Вона, як ведуча від України, вже познайомилася з Чарльзом ІІІ і Каміллою, які 26 квітня відкривали головну сцену.