Подружжя активно підтримувало українську команду. Принц Гаррі зустрівся і з вболівальниками. Там він став на коліно біля українського воїна, який втратив обидві ноги.

Не пропустіть З Тайрою в головній ролі: Netflix показав документальний серіал "Серце нескорених"

Срібну медаль на "Іграх нескорених" виборола і парамедикиня "Тайра". Вона посіла друге місце в запливі на 50-метровій дистанції у вільному стилі серед жінок у категорії ISD.

Син короля Чарльза III – принц Гаррі разом з Меган Маркл долучився до нагородження переможців.


Принц Гаррі нагородив "Тайру" / Фото з соцмереж української команди

Нашу Юлю нагороджували принц Гаррі та Меган Маркл. Вони вкотре демонструють свою підтримку та радість бачити Юлю на цьогорічних Invictus Games. Радіємо і ми!
– повідомили на сторінці української команди.

На церемонії нагородження Юлія Паєвська стояла, закутавшись у прапор України. Принц Гаррі вручив "Тайрі" медаль та обійняв її.


Принц Гаррі обійняв "Тайру" / Фото з соцмереж української команди

Як принц Гаррі ставиться до "Тайри"

Раніше в мережі показали фото, де Меган Маркл, яка йшла біля Гаррі, тримала за руку українську військову Юлію Паєвську.

Схоже, принц захоплюється захисницею з України. На церемонії відкриття син короля також звертався до української захисниці.

Хочу скористатися можливістю відзначити збірну України й, зокрема, одну особливу людину – "Тайру". Думаю, я ніколи не зустрічав більш сміливої та стійкої людини, ніж ви. Ви втілюєте справжній дух України та Нескорених,
– казав Гаррі.

Додамо, що "Тайра" мала дебютувати на цих змаганнях ще у 2022 році, але за місяць до турніру вона потрапила до російського полону. Її звільнили в червні того року, тож у 2023 році Юлія стала частиною збірної України.