Син Повалій не захотів жити в Росії. Днями стало відомо, що Денис живе в Іспанії у розкішному домі на березі моря, передає 24 Канал.

Цікаво Остаточно продалися: хто з українських зірок отримав російське громадянство

Чи спілкується Повалій з сином

Співачка з чоловіком вже два роки живе у Москві. Виявляється, вона продовжує спілкуватися з сином, який живе за кордоном. Про це Таїсія розповіла російським ЗМІ. За її словами, у них все добре.

Ми з ним по відеозв'язку спілкуємося. У цьому плані у нас все добре,
– відповіла Повалій.

Зрадниця додала, що син Дениса, її онук Дем'ян теж захоплюється творчістю. Співачка не виключає, що в майбутньому він піде її стопами.

Яка позиція Дениса Повалій щодо війни

  • На відміну від своєї зіркової мами, чоловік нібито підтримує Україну, хоча його позиція у багатьох викликає сумніви. Дениса критикують за те, що він захищає матір, яка перейшла на бік Росії.
  • У соцмережах Денис перейшов на українську мову, однак у коментарях продовжує спілкуватися російською. Раніше син Повалій раніше виступав разом з нею на російських телеканалах, але поки перестав це робити.
  • Денис коментував виступ Таїсії Повалій у Росії на День перемоги (у 2022 році): "Не треба про маму, гаразд? Це зовсім окрема її історія, і я не маю до неї відношення".
  • А в грудні минулого року Денис публічно привітав маму з днем народження і написав, що "любитиме її попри все".