Вона зазначила, що ніяк не реагує на хейт, який на неї вилився після виступу, адже, за її словами, він був, є і буде. Водночас виконавиця наголосила, що не завжди знає до кого на свято їде.

Вас також може зацікавити Неочікувана відвертість: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ разом з TAYANNA презентували дуетну пісню

TAYANNA прокоментувала виступ на скандальному весіллі

Виконавиця розповіла, що іноді артист не знає, де він виступатиме.

На хейт не звертаю увагу. Він був, є і буде завжди. Людям потрібно зрозуміти одну річ, що артист – він не є Шерлоком Холмсом. І коли артист їде виступати, то він іноді не знає навіть, куди він їде,
– розповіла виконавиця.

"Неймовірна правда про зірок": дивіться відео онлайн

Скандальне "лакшері" весілля

  • У січні відбувся гучний скандал з "п'яними" вечірками. Хлопці з Івано-Франківська організовували паті, де накачували молодих дівчат алкоголем та наркотиками. Після цього молодики знущалися з дівчат й навіть чинили сексуальне насильство. Крім того, ці ганебні дії записували на відео та поширювали в мережі.
  • Зрештою завдяки розголосу в соцмережах проти організаторів вечірок відкрили кримінальне провадження. Втім, декількох фігурантів справи вдалося звільнити з-під варти, внісши заставу у розмірі 402 тисячі гривень.Серед них був і наречений скандального весілля Олег, яке відбулося в престижному заміському комплексі Edem Resort Medical & Spa.
  • Ведучим свята був Юрій Ткач. Пізніше він зізнався, що не знав про "скандальний бекграунд" хлопця. Артист назвав цю ситуацію ганебною і запевнив, що гонорар за весілля передасть на потреби ЗСУ та інші добрі справи.