Незважаючи на пандемію, зима 2021 року запам'ятається українським знаменитостям чудовими подорожами. Відомий український актор Тарас Цимбалюк також відправився за кордон. Він прилетів на острів Балі.

До теми Наталія Могилевська вразила концертним образом у бордовій сукні з глибоким розрізом: фото

Тарас Цимбалюк на Балі

Так, для відпустки Тарас Цимбалюк та його наречена обрали Балі. Актор зізнався, що це його перша довготривала подорож разом із Тіною Антоненко.

Він також оприлюднив серію яскравих фото з відпочинку. Зірка позував на тлі океану, пальм та дивовижних водоспадів. Тарас Цимбалюк поділився й романтичними світлинами з нареченою.

Місце сили. Місце потужної енергії. Перша тривала подорож разом. Один з найкрасивіших островів на планеті, куди завжди хочеться повертатися. Дуже хочеться подорожувати. Чим більше країн відвідуєш, ти більше хочеться відкривати нові. І тут ні в якому разі не потрібно зупинятися,
– поділився Тарас Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк зізнався, що обожнює Європу, йому було цікаво в Африці, однак острів Балі для актора – це вдалий вибір для ідеального відпочинку.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Що відомо про стосунки Тараса Цимбалюка та Тіни Антоненко

  • Тарас Цимбалюк є в романтичних стосунках з візажисткою та фотографинею Тіною Антоненко впродовж двох років. Для актора ці стосунки дуже серйозні.
  • Зауважимо, що раніше Тарас був одружений і перебував у шлюбі два роки. Але згодом пара розлучилася.
  • Цимбалюк познайомився з Тіною на зйомках кліпу мультиартиста Монатіка на трек "Вечность". Там Антоненко була художницею з гриму. Вони побачили один одного на знімальному майданчику і зніяковіли.
  • Дівчина зізнавалась, що актор їй сподобався і вона одразу почервоніла. Під час третього прямого ефіру "Танців з зірками" Тарас зробив пропозицію коханій і вона погодилася вийти за нього заміж.
  • Зараз пара думає про весілля.