В ефірі єдиного телемарафону Тарас Тополя заявив, що разом з гуртом "Антитіла" продовжує бути бійцем 130 батальйону, однак поки працює на культурному фронті.

Важливо Тараса Тополю і музикантів гурту "Антитіла" виводять з фронту: хто віддав такий наказ

Чому "Антитіла" вивели з фронту саме в серпні

Сталося все досить органічно. Ми почали готуватися до виступу з Едом Шираном, нас запросили взяти участь у заходах до Дня Незалежності. Тоді постало питання, як зробити це правильно. З рішенням, яке прийняв головнокомандувач, ми погоджуємося,
– розповів Тарас Тополя.

Співак вважає, що зробив дуже багато на передку, тож тепер разом з гуртом візьметься за просування української ідеї, українського наративу за кордоном.

"Я можу впевнено сказати, що пишаюся своїми колегами, друзями по гурту, з якими ми врятували багато життів. Я пишаюся всім тим, що ми зробили за цей період. І далі, мабуть, очевидно, настав час трішки попрацювати на іншому напрямку", – додав лідер "Антитіл".

Чи повернеться Тарас Тополя на фронт

Ми залишаємося бійцями 130 батальйону. Ми просто відкомандировані, і не будемо наразі виходити в зону бойових дій. Але якщо буде рішення головнокомандувача і окреме розпорядження повернутися нас на передову, то звичайно, що виконаємо,
– роз'яснив Тарас Тополя.

Нагадаємо, що в наказі головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного йшлося про те, що Тарас Тополя, Сергій Вусик і Дмитро Жолудь з "Антитіл" продовжують нести службу, але зосередяться на матеріальному забезпеченні свого 130 батальйону, аеророзробці й підтримуватимуть дітей загиблих побратимів. Це тому, що в серпні гурт заснував свій благодійний фонд.

Тарас Тополя зі своїм 130 батальйоном / Фото з інстаграму лідера гурту