Подробицями стану танцівника в інстаграмі поділилася подруга Наді Дорофєєвої – Сабіна Мусіна.

Читайте також Була ціла банда, – вітчим побитого танцівника Дорофєєвої розкрив деталі нападу

Стан Євгена Гончаренка

Сабіна підтримує зв'язок з мамою Євгена – Іриною Гончаренко. Жінка розповіла, що досі не бачила, оскільки в нього є відкрита рана на голові розміром 10 на 10 сантиметрів. 22-річний хлопець перебуває у стерильній палаті, куди можна заходити лише медичному персоналу. Зараз важливо не занести в палату інфекцію, адже вона може спричинити погіршення стану здоров'я Гончаренка.


Стан танцівника Наді Дорофєєвої / Скриншот інстаграм-сторіз Сабіни Мусіної

Також Ірина повідомила, що лікарі зменшили кількість седативних препаратів, які вводять в організм Євгена, і почали робили лікувальну фізкультуру. Тиск хлопця вирівнюється.

Це дуже хороші новини! Все буде добре! Зараз я оточена неймовірною любов'ю. Особливо від друзів Євгена. Вони приголомшливі,
– написала Ірина.


Стан танцівника Наді Дорофєєвої / Скриншот інстаграм-сторіз Сабіни Мусіної

Побиття танцівника балету Дорофєєвої

  • На Євгена Гончаренка напали 1 серпня біля столичного гей-клубу Lift.
  • Конфлікт розпочав військовий-охоронець, який спершу сильно штовхнув друга Гончаренка, а згодом завдав потужного удару в голову Євгена.
  • Юнак втратив свідомість, впав на землю й отримав крововилив у мозок.
  • Хлопця госпіталізували. У лікарні зробили трепанацію черепа та ввели в медикаментозну кому, щоб зменшити набряк на мозку.
  • Нападником виявився працівник Управління державної охорони. Чоловіка усунули від роботи, а пізніше звільнили, затримали й відкрили кримінальне впровадження. Йому загрожує від 5 до 8 років в'язниці.