У дев'ятому випуску "Танці з зірками 2017" за місця у проекті змагалися 4 пари танцюристів: Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, Ахтем Сеітаблаєв і Олена Шоптенко, Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова та Надя Дорофеєва і Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2017" 9 випуск: які треті учасники доповнили номери півфіналістів

Сьогодні учасники шоу повинні були виконати знову два заданих стилі танців, щоб отримати місце у фіналі наступного ефіру.

За остаточними голосами суддівських оцінок за два танці та глядацького голосування, в зону ризику потрапили дві пари, які набрали найнижчу кількість балів: Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова і Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв.

Однак, проект "Танці з зірками 2017" залишила пара Юрія Ткача та Ілони Гвоздьової.

Пара виконувала два танці: запальний стріт-денс і пристрасне танго.

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – Стріт-денс

"Танці з зірками 2017" 9 випуск дивитись онлайн: Юрій Ткач і Ілона Гвоздьова – Танго

Отже наступного разу на паркет вийдуть вже 3 танцювальні пари, які змагатимуться у фіналі проекту і з яких лише одна пара отримає перемогу у танцювальному шоу.

Читайте також: Який номер у 8 випуску "Танці з зірками 2017" розчулив сувору Катерину Кухар: зворушливе відео

"Танці з зірками 2017" – це розважальний танцювальний проект, який проводиться в прямому ефірі, що дає можливість показати свої танцювальні здібності зіркам українського телебачення та сцени із відомими українськими танцюристами.

Кожного випуску зіркові пари отримують тематику наступного шоу та протягом тижня готуються до постановок своїх танців на виснажливих тренуваннях. На очах у телеглядачів та суддів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримали під час тижневих занять.

Українська версія шоу є адаптацією міжнародного телевізійного проекту, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу.


"Танці з зірками 2017": офіційний логотип цьогорічного проекту

Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1. Його ведучими стали Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Перший випуск проекту вийшов на екрани 7 жовтня 2006 року. В журі телешоу були Григорій Чапкіс, Олена Коляденко, Олексій Литвинов. Наступні два сезони проекту відбулися у 2007 році, а вже після чотирьох років перерви проект транслювався на телеканалі СТБ, ознаменувавши себе як 4 сезон.

Після 6 років перерви легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". Наставниками та суворими суддями в проекті "Танці з зірками" стали MONATIK, Катерина Кухар та Влад Яма.