Виконавець днем раніше опублікував відео з центру Бахмута на тлі руїн, які завдали російські військові, а тепер показав, як співає "Червону руту" в укритті разом із захисниками. Пісня Володимира Івасюка, якого вбили співробітники КДБ у 1989 році, не втратила актуальності й до сьогодні, через 50 років від моменту її створення.

Цікаво Святослав Вакарчук вдруге приїхав у нескорений Бахмут: відео під звуки пострілів

Ці виступи під звуки канонади в Бахмуті – особливі. Місто, яке ще донедавна було одним з найуспішніших в регіоні – справжня руїна. Та ми боремось сьогодні не лише за будинки. Ми боремось за наших людей і за цінності. Дякую, хлопці і дівчата, з Національної гвардії України, ДФТГ Хартія та усім Силам оборони!
– написав під відео Вакарчук.

У ролику можна побачити, як втомлені, проте незламні українські бійці підспівують улюбленому артисту, а дехто навіть фіксує пам'ятну мить на камеру смартфона. Підписники в коментарях подякували виконавцю, що той не побоявся приїхати у прифронтове місто, а захисникам побажали перемоги та повернення живими додому.

Нагадаємо, що вперше Вакарчук приїхав у Бахмут у вересні 2022 року, коли воно вже почало зазнавати чималих обстрілів та атак з боку росіян. Зараз ситуація набагато складніша, проте ЗСУ продовжують тримати оборону міста.

Що відомо про бої у Бахмуті

  • У Міноборони 25 січня повідомили, що ворог посилив тиск на Бахмутському та Вугледарському напрямках.
  • Керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко згодом повідомив, що ситуація на Донеччині загострилась, ворог посилив обстріл з Півдня. Під постійними обстрілами – селища Вугледарської громади, Авдіївка та Бахмут.
  • У ЗСУ також наголосили, що не збираються відходити від Бахмута.