Святослав Вакарчук разом із ведучим прогулявся ранковим дощовим Львовом. Артист показав улюблену кав'ярню та пригостив гостя фірмовим галицьким сирником.

Читайте також Святослав Вакарчук вперше прокоментував народження сина

Перше побачення Святослава Вакарчука

Під час розмови чоловік розповів про перше побачення. Святослав пригадав, що це було під час навчання в університеті. Тоді він організував зустріч з дівчиною прямо у стінах навчального закладу.

Вакарчук поговорив з дівчиною в одній з аудиторій Львівського національного університету імені Івана Франка. Нагадаємо, Святослав навчався там на факультеті фізики.

"Щоб далеко не ходити. Ми зустрілися в одній аудиторії. Все було пристойно, навіть дуже сором'язливо. Я з дівчиною поговорив і в нас зав'язалися стосунки. Але скоро ця історія кохання закінчилася", – поділився спогадами музикант.

Святослав Вакарчук про університет і Львів

Для Святослава Вакарчука рідний університет є по-справжньому особливим місцем. Він не лише навчався там. Батько артиста був ректором понад 20 років. З нагоди ювілею навчального закладу Вакарчук разом із гуртом "Океан Ельзи" подарував йому великий концерт. Виступ співак присвятив батькові, який помер 4 квітня 2020 року.

Виконавець обожнює Львів. Нещодавно він презентував пісню про рідне місто, яку записав у дуеті з гуртом "Один в каное".

Святослав Вакарчук та "Один в каное" – "Місто весни": дивіться відео онлайн