Попереджаємо – чекати доведеться довго. Артист пообіцяв випустити новий альбом лише до наступної річниці створення гурту.

Цікаво "Океан Ельзи" відзначає 29-річчя: 10 незабутніх пісень легендарного рок-гурту

Святослав Вакарчук привітав "Океан Ельзи" із 29-річчям і поділився фото з колегами зі свого гурту. На кадрах музиканти працюють у студії.

Схоже артисти вже почали працювати над новими піснями. Вакарчук у свою чергу анонсував вихід нового альбому на 2024 рік.

Коли випадає вільна хвилина між поїздками на фронт і благодійними концертами, завжди займаємось музикою. Наступного року буде новий альбом. А може і два. Зрештою, пора вже… Треба ж на ювілей (30 років гурту – 24 Канал) прийти не з порожніми руками,
– написав Святослав.

Святослав Вакарчук опублікував фото гурту зі студії:

Діяльність гурту "Океан Ельзи" під час війни

  • З початком повномасштабного вторгнення Росії Святослав Вакарчук пішов до військкомату, щоб вступити до лав Збройних Сил. Однак йому наказали продовжувати робити те, що він вміє найкраще.
  • Від того часу гурт їздить на фронт із виступами до наших захисників. Самому Вакарчуку вже надали звання старшого лейтенанта.
  • За більш ніж півтора роки повномасштабної війни “Океан Ельзи” випустив три нові пісні – "Місто Марії", "Квіти мінних зон" і "Коли ми двоє" (дует з KOLA), а також випустив кавер на пісню Джо Кокера.
  • Новий альбом за планом мав вийти у квітні 2022 року, проте дату релізу змінили.