Фандрейзингова платформа UNITED24 опублікувала зворушливе відео у роковини повномасштабного вторгнення. Близько 30 світових знаменитостей звернулось до українців зі словами підтримки.

Читайте також Культура – не поза політикою: визначні промови Володимира Зеленського, що торкають до мурах

Знаменитості підтримали Україну

Світові зірки об'єдналися, щоб підтримати Україну та українців. Серед них були: актори Метт Деймон, Морган Фрімен, Марк Гемілл, Майкл Кітон, Лієв Шрайбер, Джек Глісон, Джош Бролін, Ітан Гоук, Генрі Голдінг, Міша Коллінз, акторки Джулія Робертс, Мішель Монаган, Кетрін Винник, Габрієль Картеріз, журналістка та режисерка Шармін Обейд-Чиной, режисер Вес Андерсон, художник JR, фронтмени гуртів Imagine Dragons, Bring Me The Horizon, Pet Shop Boys, учасник гурту АВВА Б'єрн Ульвеус, спортсмени Олександр Усик, Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Андрій Ярмоленко, історик Тімоті Снайдер, астронавт Скотт Келлі, кантрі-співак Бред Пейслі, співачка та акторка Барбара Стрейзанд.

Це рік, якого ніхто з нас не хотів. Але рік, який показав мені натхнення, стійкість, витримку, силу українського народу,
– сказав у відео Скотт Келлі, колишній астронавт NASA та амбасадор UNITED24.

"Ви надихаєте весь світ. Ми будемо підтримувати вас стільки, скільки знадобиться. І ми сподіваємось на якнайшвидшу перемогу та мир", – додала співачка та акторка Барбара Стрейзанд.

Режисер і сценарист Вес Андерсон додав, що українці у серцях та думках кожного, коли хтось читає та слідкує за боротьбою та стражданнями.

Ми думаємо про вас та посилаємо вам нашу любов, снагу і наші молитви,
– підкреслила акторка Джулія Робертс.

Зірка серіалу "Надприродне" Міша Коллінз навіть записав текст українською мовою. "Знайте, що ваші хоробрість, стійкість, сила і гідність під час боротьби зі злом надихають увесь світ"

Лауреатка премії Оскар Шармін Обейд-Чиной додала, що молиться за те, щоб темрява зникла, а Україна знову стала вільною. Актор Марк Гемміл згадав, як весь світ із захватом спостерігав за сміливістю та рішучістю українського народу.

Зірки звернулися до українців: відео

Хто звернувся до українців 24 лютого 2023

  • Канадська акторка Кетрін Винник, яка зіграла одну з головних ролей у серіалі "Вікінги", висловила свою солідарність та підтримку українцям. Вона почала своє звернення українською мовою.
  • Благодійний фонд британського співака Елтона Джона направив Україні суму коштів на підтримку України – 125 тисяч доларів. Він зізнавався, що хотів допомогти українцям ще з 2007 року.
  • Британський король Чарльз III опублікував звернення. У посланні монарх згадав, як зустрічався з українцями та пояснив, чому потрібно виявляти солідарність з Україною.